Перейти до вмісту

У травні на Троєщину поїде швидкісний трамвай

Рейковий шлях трамвая буде пролягати через житловий масив Троєщина від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку.

У травні на житловому масиві Троєщина мають намір побудувати лінію швидкісного трамваю. Про це повідомив начальник техвідділу Головного управління капітального будівництва КМДА Олександр Власюк, інформує прес-служба.

Згідно з дорученням Кабінету Мміністрів, глава КМДА Олександр Попов розпорядився реконструювати та добудувати в прискореному темпі трамвайну лінію в систему легкого рейкового транспорту на Троєщині.

Відповідне розпорядження, датоване 21 листопада 2011 року, було видано з метою скорочення термінів будівництва трамвайної лінії на Троєщині та своєчасного введення об’єкта в експлуатацію.

«За дорученням Кабміну і О. Попова нам поставлена задача терміново запустити трамвай в травні, поки без зупинок так, щоб він міг дійти до кінцевої зупинки, де пасажири зможуть здійснювати пересадки на міську кільцеву електричку», – повідомив О. Власюк.

У документі наголошується, що рейковий шлях трамвая буде пролягати через житловий масив Троєщина від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку.

«Оскільки нам доручили будувати рейковий шлях у стислі терміни, то вже в травні трамвай має запрацювати, хоча, відповідно до державно-будівельних норм, подібні роботи повинні виконуватися приблизно протягом 10-11 місяців. Якщо у нас буде фінансування, яке поки не відкрито навіть на проектувальні роботи, то укластися з роботами по реконструкції реально», – додав він.