Перейти до вмісту

Уже відомо, яким буде шостий iPhone від Apple

Співробітник китайського підприємства компанії Foxconn – про “виріб Стіва Джобса” шостого покоління.

Співробітник китайського підприємства компанії Foxconn розповів в інтерв’ю виданню 9to5Mac про апарат iPhone наступного, шостого за рахунком покоління.

Зі слів людини, ім’я й посаду якої видання зберігає в таємниці, існують кілька прототипів апарата, які “ненабагато відрізняються” один від одного. Смартфон готовий до надходження в серійне виробництво, але на якому з варіантів зупиниться Apple, поки не відомо.

У всіх прототипів є спільні риси. Діагональ екрана в них перевищує чотири дюйми (в iPhone 4S вона становить 3,5 дюйми). Всі апарати “ширші й довші”, ніж iPhone 4S, і виконані в іншому форм-факторі. Екран щонайменше одного із прототипів виготовила компанія LG.

Інформатор 9to5Mac спростовує чутки про те, що в профіль апарат матиме “каплеподібну” форму, як MacBook Air. Раніше припущення про неоднакову товщину корпуса iPhone 5 у нижній і верхній частинах висловлював головний редактор техноблога The Verge Джошуа Топольські.

Передбачається, що новий iPhone Apple представить влітку 2012 року. Не виключено, що це відбудеться на конференції WWDC, яку компанія організує самотужки.

Тайваньский концерн Foxconn є багаторічним партнером Apple. На його заводах у Китаї здійснюється фінальне збирання смартфонов iPhone та іншої техніки компанії.

Передбачається, що смартфони Apple нового покоління матимуть назву iPhone 5. Перший смартфон iPhone Apple випустила в 2007 році. iPhone 3G і iPhone 3GS, а також iPhone 4 і iPhone 4S зовні практично не відрізняються один від одного.

Джерело