Перейти до вмісту

В Австралії планшету iPad приписали 4G

У рекламному ролику, який демонструється в Австралії, модифікацію планшета зі стільниковим модулем називають «iPad з Wi-Fi плюс 4G». До австралійських мереж четвертого покоління планшет, тим не менш, підключатися не може. Пов’язано це з тим, що вказаний пристрій не підтримує частоти мережі. На цей технічний недолік споживачам вказує Австралійська комісія з конкуренції.

Комісія буде домагатися заборони на продаж планшета, штрафів для винних, внесення змін в рекламу, а також повернення грошей для покупців, які не отримали належного уявлення про функції нового iPad.

В Австралії мережі четвертого покоління мають оператори Telstra та Vividwireless. Компанії Telstra належить мережа LTE, яка працює на 1800 МГц. В свою чергу оператор Vividwireless надає послуги за технологією WiMAX. iPad може працювати в мережах з частотами 700 МГц і 2100 МГц.

The Australian вказує, що австралійські оператори вдавалася до спроб роз’яснити користувачам ситуацію з мережами 4G. Представники Telstra заявляють абонентам, що планшет не підтримує їх мережу, а представники Optus в рекламі пристрою не згадують про 4G.

Мережі LTE, які планує запустити в Росії оператор Yota, використовують діапазон 2500-2700 МГц, тому російським користувачам підключити до них планшет також не вдасться.

Новий iPad був представлений 7 березні 2012 року і надійшов у продаж в декількох країнах, включаючи Австралію, 16 березня. 23 березня стартував продаж ще в 26 країнах

Джерело – prostopravo.com.ua