Перейти до вмісту

В місті Банголо-Мелла барменшу женуть з міста

З недавнього часу сексапільність – ворог жінок. Деяким надто ефектним дамам доводиться розлучатися не тільки з роботою, але й з пропискою.

У містечку Банголо-Мелла на півночі Ломбардії є один бар, в якому завжди повно чоловіків, але жінка зазвичай лише одна. Лаура Маггі працює в цьому закладі і полонить відвідувачів своїми нарядами «на грані».

У той час, як чоловіки весь вільний час проводять в компанії привабливої барменші, їх дружини і дівчата вимагають від влади вигнати Лауру з міста. На їхню думку, Лаура дозволяє собі досить відверті вбрання і поводиться аморально.

Мер міста встала на сторону прекрасної половини міста (можливо через те, що мер – жінка) і заявила про те, що 34-річна бармеша є загрозою громадському порядку, тому що через її міні-спідниці, високі підборів і майже неприкриті груди в місто з’їжджаються чоловіки з околиць до 100 км, заставляючи вулиці своїми автомобілями і паркуються не за правилами.

«Для дівчини не є злочином користуватися своєю зовнішністю, – каже мер, – але чоловіки не повинні бути так легко обмануті зовнішнім виглядом».

Сторінка на Facebook в підтримку барменші «Друзі Лаури Маггі» залучила понад 5000 прихильників. Втім, там у неї буде багато суперниць.

Маггі сказала, що не розуміє про що весь цей шум, і була вкрай здивована тим, що в італійській пресі її називають «секс-бомбою».

До речі, подібні випадки відбуваються в Італії вже не перший раз. Півроку тому в одному з містечок регіону Емілія-Романья жінки вимагали закрити заклад, в якому працювала барменша з Румунії, яка також користувалася величезним успіхом у чоловіків.Джерело – mport.bigmir.net