Перейти до вмісту

Varia Holdings судиться із Samsung і RiM через смайлик

Компанія Varia Holdings подала позов на компанії Research in Motion та Samsung за незаконне використання патенту, який має назвою «Метод і апарат введення смайликів». В цьому патенті описано систему, яка дає змогу швидко ввести смайлик на мобільних пристроях при електронному листуванні.

В самому патенті йде мова про кнопку, яка зарезервована під смайлики. Користувач, натискаючи на неї, побачить меню з смайлами. Як вважають автори цього патенту, ця функція є зручнішою, оскільки не потрібно набирати по черзі на клавіатурі символи, з яких складається та чи інша «рожиця».

Позивач стверджує, що Research In Motion і Samsung у своїх пристроях незаконно використали спосіб введення смайликів, описаний в патенті.

У числі апаратів, де були зафіксовані порушення, згадуються Samsung Galaxy Nexus та Samsung Nexus S, а серед апаратів BlackBerry – Curve, Storm, Pearl і Bold.

В 2005 році цей патент було заявлена, а вже в 2007 році видано на ім’я компанії Wildseed, правонаступником якої являється Varia Holdings.

Джерело – prostopravo.com.ua