Перейти до вмісту

Ведмедик Памір з Уралу освоїв прийоми кунг-фу. Відео

Уральський ведмідь став зіркою Інтернету. Ведмедика на ім’я Памір охрестили «майстром кунг-фу» за трюки, які він навчився проробляти з колодою.

Тянь-шаньский ведмідь Памір, який народився шість років тому у зоопарку Єкатеринбурга, зараз мешкає в красноярському парку флори і фауни «Роев ручей». З Єкатеринбурга в Сибір Паміру перевезли в 2006 році, коли ведмежаті був один рік.

Популярність прийшла до Паміра, коли в YouTube з’явилося любительське відео, на якому ведмідь жонглює довгою палицею. За короткий час ролик набрав майже 500 тысяч переглядів (на момент публікації цього запису) і безліч захоплених коментарів з усієї країни. У ролику ведмідь робить палицею рухи, схожі на вправи з бойових мистецтв, – він грає колодою як «справжній майстер кунг-фу», кажуть користувачі YouTube.

Співробітники зоопарку запевняють, що спеціально бойовим прийомам Паміра ніхто не вчив. Пристрасть до гри з’явилася у ведмедя з самого дитинства. Крім колоди серед його улюблених іграшок пластикові каністри, дошки та баскетбольні м’ячі, а влітку ведмежа любить пограти із струменем холодної води з шланга. На думку фахівців, така активність може бути пов’язана з тим, що ведмеді цього виду не впадають в сплячку.

Тянь-шаньські ведмеді відносяться до підвиду бурих ведмедів. Мають відносно невеликі розміри: довжина – тіла до 140 сантиметрів, маса – до 300 кілограм. Забарвлення тіла світла, з білим “нашийником”. Їх головна відмітна ознака – довгі світлі кігті на передніх лапах. Тянь-шаньські ведмеді занесені до Червоної книги і ніколи не впадають в сплячку.

Джерело – Дни.ru