Перейти до вмісту

Виробника одягу звинуватили в сексизмі

Мережу магазинів молодіжного одягу Madhouse звинуватили в сексизмі через те, що на ярличках з інструкціями покупцям пропонується, серед іншого, віддавати прати одяг жінкам, оскільки це «їхня робота».

Як пише The Daily Telegraph, зокрема, з критикою на компанію обрушилися сотні користувачів соціальної мережі Twitter, які назвали подібні інструкції «ганебними».

Невдоволення користувачів викликав ярличок на чоловічих брюках, куплених в одному з магазинів Madhouse. На ярлику до інструкцій споживачам пропонується прати штани в теплій воді, разом з речами схожого кольору, не відбілювати і гладити при середній температурі. «Або просто віддайте їх своїй жінці. Це її робота», – свідчить друга частина інструкції.

У самій компанії ніяк не прокоментували критику з боку інтернет-співтовариства. У той же час частина користувачів Twitter висловила подив, чому людей обурило прояв гумору з боку Madhouse.

Раніше інші компанії не раз піддавалися критиці за сексизм. Восени 2011 року виробник футболок Topman був змушений принести вибачення покупцям за серію футболок з написами, що принижують жінок. Так, на одній з футболок була напис: «Прекрасна нова дівчина. Якою вона породи?». У лютому поточного року обурення викликали бейсболки до Дня святого Патрика, де експлуатується образ п’яниці-ірландця.

Джерело – lb.ua