Перейти до вмісту

WebMoney Україна блокуватиме перекази учасників МММ-2012

Оскільки фінансова піраміда МММ реорганізується та з’являються повідомлення про те, що створюється нова фінансова піраміда компанія WebMoney попереджає про строгу заборону подібної діяльності в рамках WebMoney Transfer і блокуватиме її з наступною відмовою в обслуговуванні.

Серед послуг і товарів, розрахунок за які заборонено використовувати титульні знаки (WM), серед яких є і «WebMoney Україна» (WMU), включено бізнес-пакети, піраміди та матриці, а також багаторівневий маркетинг. Про це нагадує WebMoney.

Компанія WebMoney повідомила, що заради безпеки своїх користувачів відстежує та припиняє спроби використання своєї платіжної системи у формуванні фінансових пірамід чи структур мережевого маркетингу.

Кожен користувач, зареєстрований в електронній платіжній системі акцептує1 «Угоду про трансферт майнових прав цифровими титульними знаками». У 5му пункті цього документа йдеться про зобов’язання, яке бере на себе користувач, не здійснювати будь-яких заборонених дій з використанням самої системи, її сервісів та сайту. Серед всього іншого, йдеться щодо заборони використання WebMoney Transfer для багаторівневого маркетингу.

Компанія WebMoney попереджає:

Користувачам, які порушують ці правила, ми відмовляємо в обслуговуванні.

Джерело – prostobank.ua

1 Акцептовано ?

– Прийняти рахунок до платежу, дати згоду на оплату рахунку постачальника. Покупець не повинен підтверджувати банку свою згоду на покупку, тільки в разі відмови від акцепту він подає мотивовану заяву в банк у встановлені терміни. У разі відсутності такої заяви, рахунок вважається акцептованим.