Перейти до вмісту

Windows 10 позбавляється файлів користувачів

Американська корпорація Microsoft ось уже більше 3х років працює над поліпшенням операційної системи Windows 10, додаючи в неї нові функції і можливості. Проте належного результату це не дає. Ті проблеми «вінди», які існували ще 2–3 роки тому, трапляються й досі.

Більше того, з кожним роком їх стає все більше і більше. Як вдалося з’ясувати нещодавно, а саме, 4 жовтня 2018 року, при встановленні оновлення October 2018 Update на 10ту “вінду”, з неї магічним чином зникають усі особисті файли. Як пишуть користувачі у своїх соціальних мереж, включаючи Facebook та Twitter, після встановлення зазначеного оновлення на операційну систему Windows 10 видалились всі особисті файли.

Декому пощастило, оскільки постраждали лише деякі дані. З кожною годиною кількість скарг на подібну проблему лише збільшується, а деякі вже готуються подавати судові позови проти Microsoft, тому що з її вини було втрачено важливі дані.

Є інформація, що після інсталяції сумнозвісного оновлення October 2018 Update на Windows 10 з комп’ютера безвісти пропадають документи та фотографії, відеозаписи і музика. Простіше кажучи, йдеться про дані користувача, що становлять найбільшу цінність. Страждають не якісь програми чи ігри, які у разі чого можна встановити заново, а ті файли, які неможливо відновити в більшості випадків через відсутність збережених копій.

Дехто з користувачів вважають, що розробники Microsoft припустилися в новій версії «вінди» помилки, яка призвела до неправильної синхронізації даних із хмарним сховищем OneDrive. Чи так це насправді – достеменно невідомо, бо представники американської корпорації поки що ніяк не коментують скарги користувачів, але компанія вже точно про них знає, бо всі постраждалі пишуть про це на офіційному форумі та повідомляють службу технічної підтримки. Відкат Windows 10 з версії October 2018 Update на більш ранню нічим не допоміг – зниклі файли не відновилися назад, на превеликий для багатьох жаль. Таким чином, перед встановленням цього оновлення слід виконати повну резервну копію всіх важливих даних, оскільки інакше є ризик втратити важливу цінну інформацію.

Джерело.