Перейти до вмісту

Як виглядає середньостатистична українська жінка

Експерти соціології, приурочивши до Міжнародного жіночого дня, підготували середньостатистичний портрет української жінки наших днів. Соціологи прийшли до висновку, що представницям прекрасної половини живеться не дуже солодко, проте вони не скаржаться, оскільки вже звикли до частих труднощів і відчувають себе щасливими, незважаючи ні на що.

А ось експерти ООН вважають, що сучасна українка є недооціненою, хоча багато працює, є дуже активною і красивою. Незважаючи на недооціненість, вона все одно відчуває себе щасливою. За віком, їй трохи більше сорока, вона має непогану освіту і має одну дитина.

У портреті сучасної жінки експерти внесли і місце роботи – це державна служба або сфера послуг, при цьому вона поважає закон і є законослухняною.

Українське суспільство патріархальне, саме тому українські жінки та недооцінені, пояснюють соціологи. Працюючи нарівні з чоловіком, вона як і раніше займає друге після нього місце. При цьому вся домашня робота залишається на її плечах, але вона не сумує, і до того ж залишається щасливою.

Джерело – profi-forex.org