Перейти до вмісту

Збожеволів у американському небі

В США у одного з членів команди літака – у пілота – почалося буйне божевілля. Як виявилося, агентами ФБР було затримано командира екіпажу літака, який належав американській авіакомпанії JetBlue. Зараз цей чоловік перебуває в лікарні. Його ім’я не розголошується.

Дейв Берджер, керівник авіакомпанії, пояснив, що, можливо, така поведінка могла виникнути через якісь проблеми зі здоров’ям.

Виступаючи на телешоу Today Show, яке транслюється на телеканалі NBC, Берджер заявив наступне:

Я давно знайомий із цим пілотом особисто, і жодних ознак того, що з ним може статись щось подібне, не помічав.

Окрім того Берджер розповів, що цей пілот був йому знайомий як «абсолютний професіонал». Окрім того Дейв подякував пасажирам рейсу та членам екіпажу за те, що їм вдалося впоратися із непростою ситуацією.

Подія, яка трапилася на рейсі JetBlue, сталась 27 березня. Літак прямував в Лас-Вегас із Нью-Йорка. Командир екіпажу через декілька годин після зльоту вийшов у салон. Там він після спроби порозмовляти з пасажирами вирішив повернутися до кабіни. Проте двері було вже замкнено. Після цього пілот почав, викрикуючи, згадувати про Ірак, Аль-Каїду та тероризм. Одним словом – він почав поводитися неадекватно.

Після того як до пасажирів рейсу звернувся один із членів екіпажу по радіо, пасажири скрутили пілота. Як з’ясувалося потім командира екіпажу обманом змусили залишити кабіну через те, що він ще там почав поводитися дивно. Після того, як «знешкодили» пілота літака, літаку довелося в Техасі здійснити екстрену посадку. До того ж допоміг посадити літак пілот цивільної авіації, який на борту був в якості пасажира.

Джерело – ukranews.com