Категорії
Люди

Зірки російського шоу-бизу знялися в еротичній фотосесії

Зірки російського шоу-бізнесу вирішили дати гідну відповідь відомому на весь світ еротичному календареві «Pirelli» і знялися в еротичній фотосесії у фотографа Михайла Корольова, який є одним з двадцяти кращих фотографів Європи.

Сама відверта фотографія вийшла у співачки Жанни Фріске, яка виявилася настільки сміливою, що вирішила повністю оголитися. А ось актриса Анна Азарова оголилася тільки на половину.

Більш сором’язливими виявилися відома шпигунка Анна Чапман і телеведуча Ксенія Бородіна – на фотографіях дівчата постали в мереживній нижній білизні. В якості додаткових засобів вираження Анна обрала пістолет, а Ксенія – звірячу шкуру.

Колега Бородіної по реалітішоу «Дом-2»Ксенія Собчак не стала повністю оголятися і вирішила обмежитися червоним сукнею з глибоким розрізом. А щоб потішити фантазію глядачів, Ксюша оточила себе прекрасними створіннями – білими, пухнастими кроликами.

Співачка Олена Свиридова, хоча і виявилося не такою сміливою як Жанна, все-таки показала багато, не дивлячись на те, що прикривалася баяном.

Ну, а незрівнянна співачка Земфіра не стала зраджувати собі і сфотографувалася в чорній сукні на тонких бретелях лежачи при цьому на шовковому чорному простирадлі, а як відомо чорний колір являється головним кольором в рок-культурі.

Всі знімки зірок можна буде побачити в книзі «Єва», яка вийшла на днях.