Перейти до вмісту

Змодельовані наслідки ядерної атаки на США

Федеральним управлінням з надзвичайних ситуацій США було складено доповідь, яка призначалася тільки для службового користування. В цій доповіді дається попередня оцінка наслідків від ядерного вибуху потужністю 10 кілотонн.

Доповідь була підготовлена в листопаді минулого року. В ній говориться про те, якщо така трагедія трапиться, то призведе до загибелі 45 тисяч чоловік. При цьому кількість поранених може бути не менше ніж 320 тисяч чоловік.

Фрагмент цього документу було опубліковано в американських ЗМІ. В ньому розглядався сценарій, при якому ядерна бомба вибухає неподалік Білого дому. Фахівці оцінюють, що в цьому випадку руйнування будуть в радіусі одного кілометра від епіцентру.

Як говориться в дослідженні:

В кращому випадку після цього там залишиться лише кілька будинків і тільки небагатьом людям вдасться вижити.

Окрім того, багато шансів на виживання буде у людей за межами цієї території.

Якщо після розвитку таких подій Білий дім буде знищено, то будівлі Пентагону, Верховного суду та Конгресу США отримають «незначні руйнування», а саме –вибиті шибки, інші дрібні та незначні ушкодження.

Ядерний «гриб» може «вирости» до восьми кілометрів. Його можна буде побачити на відстані сотень кілометрів протягом кількох хвилин.

Згідно з оцінками, протягом двох годин після вибуху випадуть радіоактивні опади. Неподалік від епіцентру потужність опромінення складе від 300 до 800 рентген, що призведе до загибелі практично всіх, хто знаходиться там людей.

Для порівняння: потужність бомби, скинутої в серпні 1945 року на Хіросіму, склала в тротиловому еквіваленті 15 кілотонн.

Джерело – americanews.ru