Перейти до вмісту

Знімки Уїтні Хьюстон в труні викликали скандал

В одному з американських таблоїдів в кінці минулого тижня з’явилися фотографії покійної Уїтні Х’юстон, на яких трагічно померла співачка лежить в труні, одягнена в шикарну сукню.

Родичі артистки обурені. Вони не давали дозволу на публікацію подібних знімків. Більше того: як вони були зроблені – теж неясно.

Фотографії Уїтні Х’юстон, яка лежить у відкритій труні, з’явилися на обкладинці відомого американського бульварного таблоїду National Enquirer. На знімках співачка була зображена з розпущеним волоссям, одягнена в синє плаття. Фотографії Х’юстон було опубліковано на обкладинці журналу із підписом: “Останні кадри з життя зірки”.

Журналісти видання писали, що “разом з Х’юстон на кладовищі в Нью-Джерсі були поховані понад 500 тис. доларів”. За даними National Enquirer, на співачці були надіті прикраси загальною вартістю в півмільйона доларів, а на ногах у неї були золоті тапочки.

Журналісти видання писали, що знімки, на яких Х’юстон лежить в труні, були зроблені під час похорону співачки, хоча під час траурної церемонії тим хто прийшов на похорон, не демонстрували тіло артистки. Родичі співачки звинуватили авторів National Enquirer у брехні, додавши також, що публікацію знімків з ними ніхто не погоджував. Більш того, близькі Х’юстон вважають вчинок американських журналістів “нелюдським і таким, що суперечить всім законам етики”.

На даний момент невідомо, як ці фотографії потрапили до журналістів. Співробітники різних західних ЗМІ вважають, що знімки продав National Enquirer хтось з оточення Уїтні Х’юстон. Під підозрою знаходяться лікарі, співробітники похоронного бюро і деякі друзі співачки. Цікаво, що більшість західних видань в знак солідарності з родичами артистки не стали слідом за жовтим таблоїдом публікувати скандальні фотографії. Або ж повністю їх заретушували, як це зробили співробітники британської газети Daily Mail.

Похорон Уїтні Хьюстон висвітлювали декілька найбільших західних ЗМІ, серед яких – агентство Associated Press і британська телерадіомовна компанія BBC. Присутність всіх журналістів на траурній церемонії було погоджено з родичами співачки. Як пише Washington Post, в непрофесійній поведінці співробітників National Enquirer немає нічого дивного – видання відоме тим, що в 1977 році першим опублікувало фотографію лежачого в труні Елвіса Преслі, заробивши на цьому сотні тисяч доларів. Сайт таблоїду недоступний для перегляду російським користувачам Інтернету, бажаючі можуть ознайомитися лише з мікроблогом National Enquirer. Більшість користувачів Twitter також засуджують вчинок журналістів.

Джерело – news.day.az